Страви, доповнені соусом, набувають яскравішого смаку та аромату. Гармонійне поєднання подрібнених овочів, пряних трав і спецій пробуджує апетит і дозволяє урізноманітнити повсякденний раціон. Томатні соуси «ОЛІС» — це той самий фінальний акорд, що перетворить звичне блюдо на справжній кулінарний шедевр.

У виробництві соусів ми дотримуємось перевірених роками рецептур, водночас враховуємо головні фуд-тренды. Слідування традиціям, інтерес до нововведень та удосконалення технологій дають нам можливість пропонувати якісний продукт людям з найрізноманітнішими смаковими уподобаннями.

Сьогодні в лінійці «ОЛІС» ви знайдете томатні соуси з тонким ніжним смаком, пекучі й насичено-пряні. Вони стануть відмінним доповненням гарнірів, страв з м’яса, риби, прикрасять холодні та гарячі закуски.

Ми виготовляємо соуси зі стиглих українських томатів. Тому покупці незмінно відзначають насичений натуральний смак. Наші соуси відмінно пасують стравам, приготованим на мангалі. Для зручності використання ми виготовляємо наші соуси в дой-паках. Також випускаємо соуси в скляних банках.

Контактна інформація