Майонезні соуси торгової марки «ОЛІС» — смачна і менш калорійна альтернатива традиційним майонезам. Ми створюємо продукт зі зниженим відсотком жирності для людей, які слідкують за фігурою, але не хочуть відмовлятись від улюблених страв.

Густі, насичені соуси на смак практично не відрізняються від класичного майонезу. Вони підійдуть для заправки салатів, приготування маринадів, холодних закусок. З ними смак овочевих, м’ясних і рибних страв стане більш насиченим і пікантним.

Для приготування майонезних соусів ми використовуємо соняшникову олію власного виробництва. Працюємо на сучасному обладнанні шведської компанії Alfa Laval. Тому можемо гарантувати високу якість продукції, яка неодноразово була відзначена на українських і міжнародних виставках.

Лінійка майонезних соусів «ОЛІС» представлена продуктами жирністю 15, 30 і 40% в упаковках різного типу.

m-sous-1

Дой-пак зручний, якщо майонезний соус — частий гість на вашому столі. Для разового приготування страв і підготовки до святкових заходів підійдуть філ-пак і чаб-пак. Така упаковка дозволяє нам знизити ціну продукції, а вам — заощадити.

m-sous-2

Для підприємств HoReCa та точок швидкої їжі ми випускаємо майонезний соус у ПЕТ-пляшках і відрах. Перший тип упаковки дозволяє оптимізувати робочий процес, другий — гарантує, що необхідний продукт не закінчиться в найбільш невідповідний момент.

Контактна інформація