Соняшникова олія, представлена ​​в продажу під торговою маркою «ОЛІС», виготовляється на маслопереробному заводі в смт Василівка Запорізької області. Ми використовуємо у виробництві власну сировину, тому цілком впевнені в бездоганній якості соняшникової олії «ОЛІС».

Процес виготовлення рафінованої дезодорованої олії з насіння соняшника вимагає глибокого знання технологій — рафінації, відбілювання, вінтеризації та дезодорації. Тому серед безлічі пропозицій на ринку сепараційного обладнання ми віддали перевагу розробкам шведського бренду Alfa Laval.

Зі свого боку ми впровадили на виробництві систему управління якістю. Наші співробітники контролюють кожен етап виготовлення олії. А щорічні аудити підтверджують відповідність рослинної олії «ОЛІС» українським та міжнародним стандартам.

Ми виготовляємо чистий, корисний для здоров’я продукт. Соняшникова олія «ОЛІС» підходить для домашнього вживання, використовується в масовому виробництві соусів, консервів, випічки. Її цінують представники компаній HoReCa, закуповуючи продукт для використання в меню кафе, ресторанів, піцерій.

Контактна інформація