Джеми ТМ «ОЛІС» стануть справжньою знахідкою для людей, які люблять фруктово-ягідні ласощі, але не мають часу, щоб займатися заготівлями. Наші джеми виробляються за традиційними рецептами та зберігають всі корисні властивості ягід, їх насичений смак та солодкий аромат. Тому покупці завжди зазначають, що продукт ТМ «ОЛІС» на смак нагадує домашнє варення.

Спробуйте наші джеми разом із печивом, булочками, тостами, хрусткими зерновими хлібцями, млинцями. А коли ви хоч іноді балуєте домашніх солодкою випічкою, використовуйте густу ягідну масу як начинку пирогів, кошиків, тістечок. А справжні гурмани рекомендують подавати ягідний конфітюр до чаю разом із сирами брі та камамбер.

Лінійка десертних заготівель ТМ «ОЛІС» представлена ​​малиновим, чорничним та журавлинним джемами. Компактне пакування вагою 230 г займає мінімум місця в холодильнику і дозволяє не обмежувати себе. Купуйте відразу всі види джемів та вибирайте смак за настроєм.

Ми знаємо, як діти люблять солодке. Тому відразу виключили із рецептури штучні барвники та ароматизатори, щоб ви могли сміливо додавати джеми ТМ «ОЛІС» до раціону дитини.

Контактна інформація