Виготовлення консервованих кукурудзи, горошку, квасолі — напрямок нашої компанії, що активно розвивається. Це незамінні продукти, які завжди повинні бути в холодильнику запасливої ​​господині. З бобових чи солодкої кукурудзи можна швидко зробити ситний салат, приготувати смачну закуску. Бляшанка консервації допоможе, якщо зненацька прийшли гості або на приготування вечері, обіду зовсім немає часу.

Для виготовлення консервації «ОЛІС» ми використовуємо томати, бобові, злакові, вирощені на родючих українських полях. Виробляємо продукцію на сучасному високотехнологічному обладнанні. А перш ніж партія потрапить на прилавки крамниць, вона проходить посилений контроль. Якість бакалії «ОЛІС» підтверджують щорічні аудити та міжнародні сертифікати відповідності стандарту FSSC 22000.

Ми постійно вивчаємо потреби та смакові уподобання споживачів, працюємо над удосконаленням рецептур. Тому наші постійні покупці знають, «ОЛІС» — це винятково смачні та корисні продукти, що подобаються як дорослим, так і дітям.

Бакалійна лінійка бренду представлена ​​консервованими овочами в скляних банках та бляшанках.

Контактна інформація