Формула ідеальних кетчупів «ОЛІС» — зігріті сонцем, стиглі томати, натуральні спеції та любов нашої команди до своєї справи. Соуси «ОЛІС» неодноразово отримували нагороди на міжнародних виставках, а споживачі цінують наші кетчупи за природний смак помідорів з легкою, ледь відчутною кислинкою.

Ми одразу відмовилися від використання штучних ароматизаторів і барвників. Замінили їх чорним перцем, паприкою, гірчицею та коріандром. Саме ці спеції надають продукту знайомих пряних ноток. А гармонічна, вивірена до грама рецептура дозволяє простим, звичайним стравам звучати зовсім по-новому.

Низькокалорійні, в міру густі кетчупи «ОЛІС» служать прекрасним доповненням до шашлику, запечених риби та м’яса, картопляного гарніру. Продукт може використовуватися як самостійно, так і в якості інгредієнта класичних і авторських соусів та маринадів.

Лінійка кетчупів «ОЛІС» постійно розширюється. Ми працюємо над покращенням рецептури, вивчаємо побажання споживачів і втілюємо їх у життя. Сьогодні готові запропонувати господиням кетчупи різної гостроти, з різним букетом спецій у дой-паках і ПЕТ-пляшках. Перший варіант зручний для домашнього використання, другий — ідеальний для компаній HoReCa.

Контактна інформація