ТОВ фірма «ОЛІС ЛТД»

— один з найбільших в Україні виробників майонезів, соусів і рослинної олії. Ми випускаємо продукцію під торговельними марками «ОЛІС» та GUSTÓ. Об'єднує їх усіх наше щире бажання створювати насправді смачний продукт.

Історія

Майонез «ОЛІС» з’явився на поличках українських магазинів 1992 року. Тоді асортимент продукції компанії складався із лише кількох різновидів популярного соусу. Проте завдяки довірі покупців і стабільному зростанню попиту ми змогли взяти курс на масштабний розвиток компанії.

2004 року відкрито ще один виробничий майданчик — олієпереробний завод в смт Василівка (Запорізька область). Асортимент «ОЛІС» збагатився спочатку рослинними оліями, а згодом гірчицею, соусами та кетчупами. Сьогодні ми також активно розвиваємо бакалійний напрям.

Географія

Продукція «ОЛІС» добре знайома українцям та представлена ​​в усіх великих торговельних мережах країни.

Початок співпраці з торговельними мережами:

2016
Арсен
Ашан
Сильпо
2017
Велика Кишеня
Билла
2019
АТБ
Варус
2020
Делви
Новус
2021
Аванта
ЕКО

2013 року компанія вийшла на міжнародний ринок. А нині ми експортуємо продукцію в 20 країн світу: Азербайджан, Вірменію, Болгарію, Угорщину, Венесуелу, Гвінею, Німеччину, Грузію, Італію, Катар, Китай, Латвію, Польщу, Молдову, Румунію, Нідерланди, Танзанію, США, Францію, Швецію. Вже підписані договори з імпортерами з ОАЕ, Саудівської Аравії, Ізраїлю, Литви, Естонії.

География продукции Оліс
Наші постійні експортери
Етап перемовин
Плануємо співробітництво у найближчому часі

Наші стандарти

Безпека
2015 року ми запровадили на підприємстві систему менеджменту якості згідно зі стандартом Food Safety System Certification 22000 (FSSC 22000). Сертифікація здійснювалася командою незалежних експертів. Підтверджують відповідність стандартам щорічні аудити.
Висока якість
Для оснащення заводу ми обрали устаткування Alfa Laval. Його виробник — однойменна шведська компанія, найбільший у світі постачальник обладнання для сепарації. Alfa Laval Group розробляє рішення, які підвищують ефективність технологічних процесів. Тому ми вчасно постачаємо партії товару будь-якого обсягу.
Традиційний смак
У виробництві майонезів і соусів ми використовуємо власну сировину, в якості якої цілком упевнені. Уважно ставимося до думки кінцевого споживача та постійно працюємо над удосконаленням рецептур. Усе це дозволяє нам створювати насправді смачний продукт.
Продумана логістика
«ОЛІС» контролює якість на всіх етапах виробництва — від перевірки інгредієнтів, які надходять на склад, до транспортування. Для цього ми створили власний автопарк. І тепер впевнені не тільки у своєчасності поставок, а й у дотриманні всіх умов транспортування.

Контактна інформація