ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД»

— одне з найбільших в Україні підприємств з виробництва майонезів, соусів і рослинної олії для власних торговельних марок «ОЛІС» та «GUSTÓ». Вся продукція повністю сертифікована, відповідає світовим стандартам якості, має відмінну якість та смак.

Історія

Майонез ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» з’явився на полицях українських магазинів 1992 року. Тоді асортимент продукції компанії складався лише із кількох різновидів соусу. Завдяки довірі покупців і стабільному зростанню попиту ми змогли взяти курс на активний розвиток компанії, розширити асортимент та збільшити обсяги виробництва.

2004 року відкрито ще один виробничий майданчик – олієпереробний завод в м. Василівка (Запорізька область). Асортимент ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» збагатився спочатку соняшниковою олією, а згодом гірчицею, різними видами соусів та кетчупами. Сьогодні ми також активно розвиваємо бакалійний напрямок.

Географія

Продукція «ОЛІС» добре знайома українцям та представлена ​​в усіх великих торговельних мережах країни.

Початок співпраці з торговельними мережами:

2016
Арсен
Ашан
Сильпо
2017
Велика Кишеня
Билла
2019
АТБ
Варус
2020
Делви
Новус
2021
Аванта
ЕКО

Продукція ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» добре знайома українцям та представлена в усіх великих торгівельних мережах країни.

2013 року компанія вийшла на міжнародний ринок. Сьогодні ми експортуємо продукцію в більш ніж 20 країн світу: Азербайджан, Вірменію, Болгарію, Угорщину, Венесуелу, Гвінею, Німеччину, Грузію, Італію, Катар, Китай, Латвію, Польщу, Молдову, Румунію, Нідерланди, Танзанію, США, Францію, Швецію, Ізраїль.

Вже підписані договори з імпортерами з ОАЕ, Саудівської Аравії, Литви, Естонії.

География продукции Оліс
Наші постійні експортери
Етап перемовин
Плануємо співробітництво у найближчому часі

Наші стандарти

Безпека
В 2015 році ми запровадили на підприємстві систему менеджменту безпеки харчових продуктів згідно зі стандартом Food Safety System Certification 22000 (FSSC 22000). Сертифікація здійснювалася командою незалежних експертів. Щорічні аудити підтверджують відповідність стандартам. В 2021 році компанія посилила контроль з харчової безпеки та перейшла на нову версію Стандарту FSSC 22000, V 5.1, що підтверджує Міжнародний Сертифікат «Системи менеджменту безпеки харчових продуктів", виробництво м. Запоріжжя та м. Василівка».
Сертифікати:
Відповідність наших виробництв міжнародним стандартам підтверджують:
 • FSSC 22000, V 5.1: «Сертифікат відповідності Системі менеджменту безпеки харчових продуктів: виробництво, м. Запоріжжя та м. Василівка» - 2021 р.
 • ДСТУ ISO 10012: «Свідоцтво про визнання технічної компетентності: виробнича лабораторія, м. Запоріжжя (2019 р.) та м. Василівка (2020 р.)».
Висока якість
Для оснащення заводу ми обрали устаткування Alfa Laval. Його виробник – однойменна шведська компанія, найбільший у світі постачальник технологічного обладнання. Alfa Laval Group розробляє рішення, які підвищують ефективність технологічних процесів. Тому ми вчасно постачаємо партії товару будь-якого обсягу.
Логістика
ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» контролює якість на всіх етапах виробництва – від перевірки інгредієнтів, які надходять на склад, до транспортування. Для цього ми створили власний автопарк. І тепер впевнені не тільки у своєчасності поставок, а й у дотриманні всіх умов транспортування.
Традиційний смак
У виробництві майонезів і соусів ми використовуємо власну сировину – соняшникову олію, в якості якої цілком упевнені. Уважно ставимося до думки кінцевого споживача та постійно працюємо над удосконаленням рецептур. Усе це дозволяє нам створювати насправді смачний продукт.
Визнання
ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» – учасник міжнародних виставок і конференцій. Нашу продукцію високо оцінили експерти:
 • TUTTOFOOD – Італія, травень 2019 р.
 • Riga Food – Латвія, вересень 2019 р.
 • ANUGA – Німеччина, 2019 р.
 • Gulfood – ОАЕ, лютий 2020 р.
 • Gulfood – ОАЕ, лютий 2021 р.
Нагороди:
 • «Лідер галузі 2021» – золото у рейтингу господарських підприємств України, складеного Національним Бізнес-рейтингом в Україні.
 • Національна премія «Вибір країни 2019» – результат експертної оцінки державних органів статистики України.
 • «Зірка якості 2018» – Національний рейтинг якості товарів та послуг
 • «Лідер року 2017» – золото в рейтингу господарських підприємств України, складеного Національним Бізнес-рейтингом в Україні.

Контактна інформація