ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД»

— одне з найбільших в Україні підприємств з виробництва майонезів, кетчупів, соусів і рослинної олії для власних торговельних марок «ОЛІС», «GUSTÓ» та «Національні українські традиції». Наша продукція повністю сертифікована, відповідає світовим стандартам якості, має відмінну якість та смак.

Історія

Майонез ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» з’явився на полицях українських магазинів в 1992 році. Тоді асортимент продукції компанії складався лише з кількох різновидів соусу. Завдяки довірі покупців і стабільному зростанню попиту ми змогли взяти курс на активний розвиток компанії, розширити асортимент та збільшити обсяги виробництва.

2004 року відкрито ще один виробничий майданчик – олієпереробний завод в м. Василівка (Запорізька область). Асортимент ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» збагатився спочатку соняшниковою олією, а згодом гірчицею, різними видами соусів та кетчупами. Сьогодні ми також активно розвиваємо бакалійний напрямок.

Незважаючи на те, що завод в м.Василівка зараз в окупації, ми не зупинили свій розвиток. У 2023 році, зібравши докупи власний досвід, улюблені смаки українців та рецептури, перевірені роками, ми створили торговельну марку – Національні Українські Традиції.

Географія

Продукція «ОЛІС» добре знайома українцям та представлена ​​в усіх великих торговельних мережах країни.

Початок співпраці з торговельними мережами:

2016
Арсен
Ашан
Сильпо
2017
Велика Кишеня
Билла
2019
АТБ
Варус
2020
Делви
Новус
2021
Аванта
ЕКО

Широкі експортні можливості

Продукція ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» добре знайома українцям та представлена в усіх великих торговельних мережах країни. 2013 року компанія вийшла на міжнародний ринок.

Сьогодні ми експортуємо продукцію в більш ніж 20 країн світу: Азербайджан, Вірменію, Болгарію, Угорщину, Венесуелу, Гвінею, Німеччину, Грузію, Італію, Катар, Китай, Латвію, Польщу, Молдову, Румунію, Нідерланди, Танзанію, США, Францію, Швецію, Ізраїль.

На стадії переговорів співпраця з партнерами з ОАЕ, Саудівської Аравії, Литви, Естонії, Канади, Великобританії.

География продукции Оліс
Наші постійні експортери
Етап перемовин
Плануємо співробітництво у найближчому часі

Наші стандарти

Значні досягнення компанії зумовлені високими внутрішніми стандартами, яких ми дотримуємось протягом більш ніж 30-ти років

Безпека
В 2015 році ми впровадили, а зараз підтримуємо на високому рівні та постійно вдосконалюємо систему менеджменту безпеки харчових продуктів. Сертифікація підприємства здійснюється міжнародною компанією, командою незалежних експертів. Відповідність стандартам підтверджують щорічні аудити. В 2023 році компанія продемонструвала відмінні результати в напрямку безпеки харчових продуктів, ефективне покращення виробничих процесів, що підтверджує Міжнародний Сертифікат ISO 22000:2018 «Система менеджменту безпечності харчових продуктів».
Сертифікати:
Відповідність наших виробництв міжнародним стандартам підтверджують:
 • ISO 22000:2018 «Сертифікат відповідності системі менеджменту безпечності харчових продуктів».
 • ДСТУ ISO 10012 «Свідоцтво про визнання технічної компетентності виробничої лабораторії» 2023 рік.».
Сучасні технології
Ми постійно вдосконалюємо виробничі процеси, оновлюємо парк технологічного обладнання, автоматизуємо та модернізуємо наше підприємство. Співпрацюємо з відомими виробниками пакувального обладнання — «PAKONA», «VOLPAK», «KULP», «SIDEL», що дозволяє нам зберігати якісні та смакові властивості нашої продукції протягом всього терміну реалізації.
Продумана логістика
ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» контролює якість на всіх етапах виробництва — від лабораторних досліджень інгредієнтів, які надходять на склад, до температурних режимів. Для цього ми створили власний автопарк. І тепер впевнені не тільки у своєчасності поставок, а й у дотриманні всіх умов транспортування.
Традиційний смак
У виробництві майонезів, кетчупів та соусів ми використовуємо сировину лише українського походження. Наші продукти – це поєднання традиційних та новітніх смаків, натуральних інгредієнтів та зручного сучасного пакування. Ми уважно ставимося до думки кінцевого споживача та постійно працюємо над удосконаленням рецептур.
Визнання
ТОВ ФІРМА «ОЛІС ЛТД» – учасник міжнародних виставок і конференцій. Нашу продукцію високо оцінили експерти:
 • TUTTOFOOD – Італія, травень 2019 р.
 • Riga Food – Латвія, вересень 2019 р.
 • ANUGA – Німеччина, 2019 р.
 • Gulfood – ОАЕ, лютий 2020 р.
 • Gulfood – ОАЕ, лютий 2021 р.
Нагороди:
 • «Вибір країни 2023» «ТОВ ФІРМА "ОЛІС ЛТД"; ТМ "ОЛІС", ТМ "GUSTO" - Кращий виробник соусів»- нагорода отримана в результаті експертної оцінки ТОВ «Вибір країни», є підсумком досліджень авторської програми «Споживчих уподобань» AR-FCE
 • «Вибір країни 2022» - переможець в номінації «Соуси «ОЛІС» - прорив року 2022» - нагорода отримана в результаті експертної оцінки Ukrainian Rating System of Awards.
 • "Лідер галузі 2021" - золото у рейтингу господарських підприємств України, складеного Національним бізнес-рейтингом в Україні.
 • Національна премія "Вибір країни 2019" - результат експертної оцінки державних органів статистики України. .
 • «Зірка якості 2018» - Національний рейтинг якості товарів та послуг

Контактна інформація