Немає нічого смачнішого за ягоди, перетерті з цукром. Це ідеальний топінг для булочок і тостів, чудова начинка для млинців та мафінів, відмінний додаток до морозива і просто смачні ласощі.

Лінійка пастеризованої продукції TM «ОЛІС» представлена ​​перетертою чорницею, журавлиною, смородиною, лимоном та малиною, щоб кожен наш покупець зміг вибрати свій улюблений смак. Ви можете використовувати ягідні та лимонні пасти для приготування зігріваючих вітамінних чаїв або освіжаючих напоїв. З нашим продуктом ваші діти полюблять вівсяну кашу, сирні запіканки та сирники.

Але головне, перетерті з цукром ягоди — це найкорисніші солодощі. Пастеризований продукт, що зазнав мінімальної термічної обробки, зберігає натуральний ягідний смак насичений аромат та всі необхідні організму вітаміни та мінерали.

Перетерті ягоди та лимони TM «ОЛІС» — повністю натуральний продукт. Він не містить барвників та синтетичних консервантів. У ролі останніх виступає цукор та органічні кислоти, що містяться у ягодах. А щоб ласощі були зручно використовувати й зберігати в холодильнику, ми вибрали пакування дой-пак.

Контактна інформація