Лінійка томатних соусів GUSTÓ — це нова інтерпретація класичних рецептів заправок. Впевнені, наші кулінарні знахідки знайдуть відгук у вашій душі та стануть приводом сміливіше експериментувати на кухні.

Ми виготовляємо томатні соуси зі стиглих соковитих помідорів, обласканих південним сонцем. Вони надають готовому продукту насиченого кольору та свіжого аромату. І навіть якщо ви уважно слідкуєте за здоров’ям сім’ї, сміливо додавайте томатні соуси GUSTÓ у повсякденний раціон. Завдяки низькій калорійності, їх вживання ніяк не позначиться на фігурі.

Ми зробили лінійку томатних соусів GUSTÓ максимально різноманітною, щоб ви легко знайшли улюблений смак. Для любителів димних ноток створений соус «Барбекю», поціновувачів багатих пряних букетів — «Сацебелі». Якщо ви хочете лише злегка відтінити смак готової страви, обирайте соуси «Краснодарський» і «Маргарита».

Випускаємо соуси в невеликих зручних дой-паках. Ну а якщо ви вже визначилися зі своїм фаворитом, купуйте продукт у скляній банці. Це найбільш екологічна упаковка, яка довго зберігає смак та аромат томатної приправи.

Контактна інформація