Коли ми розробляли лінійку майонезних соусів GUSTÓ, перед технологами стояло завдання зберегти насичений смак класичного майонезу та знизити калорійність продукту. Тепер, завдяки соусам Light 40% та Fitness 15%, ви можете насолоджуватися улюбленими стравами, одночасно зберігаючи гарну фігуру.

Ще одна відмінність майонезних соусів GUSTÓ від класичного майонезу — більш рідка консистенція. Вона ідеальна для заправки літніх салатів, приготування сендвічів, маринадів для м’яса та риби.

Основа наших майонезних соусів — рафінована олія власного виробництва. Вся продукція GUSTÓ відповідає міжнародному стандарту якості FSSC 22000, V5.1. Тому ви можете сміливо включати продукт у щоденне меню сім’ї.

Ми також подбали про те, щоб кожен покупець зміг обрати для себе зручний варіант упаковки. Філ-пак і чаб-пак дозволять насолоджуватися улюбленим соусом без переплати. Дой-пак різної місткості — найзручніший варіант, якщо майонезний соус GUSTÓ постійно присутній на вашому столі. Скляна банка надійно оберігає смак та аромат продукту, а велика місткість пластикового відра оцінять власники кафе та ресторанів.

Контактна інформація