Щоб створити ідеальні кетчупи GUSTÓ, ми використали наш 30-річний досвід виробництва соусів, томати, зібрані на українських полях, натуральні спеції та найсучасніші технології. Тепер ви можете бути ще сміливішими у своїх експериментах, адже впевнені: з кетчупами GUSTÓ завжди отримаєте кулінарний шедевр, витративши на це мінімум зусиль.

Поєднує всю лінійку кетчупів GUSTÓ насичений смак томатної м’якоті. А деталі — вони різні в кожному рецепті. Комусь стане до смаку максимально пекучий Hot pepper, іншим до душі — пікантність соусу Grill, ну а тим, хто цінує делікатність, обов’язково сподобається кетчуп Light.

Наші технологи продовжують працювати над розробкою нових рецептів, щоб частіше балувати вас новими смаками. Ароматні букети спецій у кетчупах GUSTÓ дозволять вам урізноманітнити повсякденне меню та вдихнути життя у старі рецепти. Спробуйте томатні соуси разом із запеченою картоплею та домашньою пастою, замаринуйте в кетчупі GUSTÓ м’ясо або птицю, приготуйте з ним піцу та бургери.

Вся лінійка наших кетчупів потрапляє на прилавки магазинів у невеликих зручних дой-паках. Так ви зможете спробувати всю палітру соусів та вибрати для себе ідеальний смак.

Контактна інформація