Серед сотень різноманітних десертів є лише один, у винятковій користі якого не сумніваються навіть дієтологи. Це ягоди, перетерті з цукром — ласощі, добре знайомі кожному з нас з дитинства. Сьогодні GUSTÓ пропонує цілу лінійку найсмачніших десертів, щоб ви більше не витрачали час на приготування заготовок.

Ми зібрали найсмачніші та найкорисніші ягоди: ароматну смородину, ніжну чорницю, терпку журавлину, солодку малину. Не забули й про лимон — незамінний продукт у холодну пору року. Перетерли з цукром та пастеризували. Завдяки мінімальній термічній обробці наш продукт зберіг не лише природний смак та аромат, а й весь комплекс вітамінів і мінералів.

Ягоди, перетерті з цукром від GUSTÓ, своєю консистенцією нагадують джем. Тому їх так люблять діти. Ну а ви можете подавати ягоди як готовий десерт, прикрашати ними солодкі млинці та сирні запіканки. Готуйте з нашими ягодами коктейлі та морси, додавайте в каші та випічку.

Ми поставляємо перетерті ягоди GUSTÓ у дой-паках невеликої місткості, щоб у вас завжди під рукою була ціла палітра корисних десертів.

Контактна інформація