Якщо ваша кулінарна фантазія вичерпалась, а душа вимагає яскравих гастрономічних вражень, на допомогу прийдуть соуси GUSTÓ. З ними найпростіші страви набувають нового звучання. І якщо ви вирішили побалувати домашніх соковитими бургерами, лазаньєю або піцею, готуйтеся отримувати захоплені компліменти. Тільки вам вирішувати — чи розповідати про секретний інгредієнт фірмової страви.

В палітрі соусів GUSTÓ знайдеться заправка на будь-який смак: з ароматом сиру, грибів, солодкої паприки та копченого бекону. Для створення соусів ми використовуємо рафіновану соняшникову олію власного виробництва. Саме завдяки їй, наші заправки відрізняються густою маслянистою текстурою. А яскравість смаку їм надають сушені овочі, зелень та цілий букет спецій та прянощів.

Беріть соуси GUSTÓ із собою на пікнік, використовуйте їх для приготування пасти, ризото, сендвічів і гарячих бутербродів. Різноманітність смаків у лінійці — чудова нагода експериментувати вдома з рецептами страв швидкого приготування. Ну а якщо залучити до процесу дітей — душевний та по-справжньому щасливий вечір вам забезпечений.

Всі соуси лінійки ми випускаємо в дой-паках невеликого обсягу. Так вам буде простіше обрати улюблений смак. Або купити відразу всі, щоб використати за настроєм.

Контактна інформація