Бакалійна лінійка бренду GUSTÓ представлена ​​консервованою кукурудзою та солодким горошком. Ці продукти полюбилися кожній українській родині, тому ми постаралися зробити їх максимально смачними та корисними.

Для виробництва заготовок ми обираємо культури з найкращими смаковими якостями. Щоб зберегти всі поживні речовини, природний колір, смак і аромат горошку та кукурудзи, ми відмовилися від використання штучних добавок. У складі нашої консервації немає ні оцту, ні підсилювачів смаку — тільки м’які ніжні зерна, вода, сіль та цукор.

Ми ретельно контролюємо усі виробничі етапи. Проводимо щорічні аудити для підтвердження якості бакалії GUSTÓ міжнародному стандарту FSSC 22000. Тому одного разу спробувавши продукцію GUSTÓ, ви завжди зупинятимете свій вибір на ній.

Ми випускаємо продукцію бакалійної лінійки в скляних банках і бляшанках, щоб ви могли обрати зручний для себе вид упаковки. Зберігайте в холодильнику кілька баночок про запас, щоб швидко приготувати ситний салат або овочеве рагу, зимовий суп або гарнір до м’ясних страв.

Контактна інформація